Forum Discuţii juridice Poliţe de asigurare, reasigurare ... La pensionare, nu mi s-a restituit Prima de asigurare ...
Discuție deschisă în Poliţe de asigurare, reasigurare şi probleme juridice conexe

La pensionare, nu mi s-a restituit Prima de asigurare de viata.

La iesirea la pensie, in Societatea in care am lucrat, se elibera Prima de asigurare de viata, salariatilor care o detineau. Mie nu. Ce demers ar trebui sa fac pentru a o obtine. Va multumesc!
deci asteptati pana la 3 10 2012 pana atunci trebuie sa platiti din pensie ca sa beneficiati de banuti...altfel sumele specificate se reduc...
Serban Tanase, Consultant asigurari
~ Conținut șters la cerere ~