Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... promovarea
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

promovarea

va rog sa mi spuneti daca este legal promovarea unei spalatorese si a 2 infirmiere in functia de asistent medical chear daca acestea au absolvit o scoala postliceala sanitara ,managerul sustine ca potrivit legii 184/2010 are tot deptul
Poate n-ati inteles bine, dar Legea 184/2010 nu se refera in niciun caz la aceasta speta.
Prin aceasta lege s-a aprobat OU 38/2010, prin care s-au transmis bunuri de la Ministerul Apararii Nationale la operatori economici din industria de aparare.
este vorba despre legea 284/2011 am gresit eu