avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 912 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... eroare revisal
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

eroare revisal

buna ziua,
am o mica pb la revisal-in momentul in care am introdus datele in nou revisal s-a grasit o data si de fiecare data cand fac revisalul si il raportez in apare acea data gredsita desi s-a reparat gresala?
ce trebuie facut sa nu mai apara?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 18:15, 8 Noiembrie 2011
Despre ce data este vorba ? .. dati-ne mai multe detalii .. greselile in REVISAL se pot indrepta prin corectii ...

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Gresala de salariu in revisal institutiepublica institutiepublica Din gresala am trecut la doua salariate un alt salariu.Adica in loc de 1019 am trecut 1119.Am si trimis programul cu aceasta gresala...Ar trebui sa corectez si ... (vezi toată discuția)
Revisal - eroare la înregistrare cim monicagheorghe monicagheorghe Bună ziua, Vă rog frumos să mă ajutaţi: la înregistrarea unui cim în revisal, în loc să trec la salariu 850 lei, am trecut, din neatenţie 804 lei. ... (vezi toată discuția)
Gresala in revisal simateo simateo Buna ziua Am facut o gresala in revisal,am pus un salariu eronat unui angajat mi-am dat seama de gresala dar in loc sa fac corectie am facut modificare,la ... (vezi toată discuția)