Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... eroare revisal
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

eroare revisal

buna ziua,
am o mica pb la revisal-in momentul in care am introdus datele in nou revisal s-a grasit o data si de fiecare data cand fac revisalul si il raportez in apare acea data gredsita desi s-a reparat gresala?
ce trebuie facut sa nu mai apara?
Despre ce data este vorba ? .. dati-ne mai multe detalii .. greselile in REVISAL se pot indrepta prin corectii ...