Forum Discuţii juridice Legislaţie europeană, CEDO, UE, ... Lege carbuni pentru narghilea
Discuție deschisă în Legislaţie europeană, CEDO, UE, proceduri europene

Lege carbuni pentru narghilea

Ne puteţi ajuta rapid, vă rog, cu detalii despre vreo lege care să interzică mai nou companiilor din România importurile de cărbuni de narghilea? Îi importăm din Emirate, din Ajman de la Al Fakher.

Aştept răspunsul vostru rapid si va multumesc frumos!
Nu stiu sa existe o asemenea lege ori reglementare.