avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1851 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Legislaţie europeană, CEDO, UE, ... Lege carbuni pentru narghilea
Discuție deschisă în Legislaţie europeană, CEDO, UE, proceduri europene

Lege carbuni pentru narghilea

Ne puteţi ajuta rapid, vă rog, cu detalii despre vreo lege care să interzică mai nou companiilor din România importurile de cărbuni de narghilea? Îi importăm din Emirate, din Ajman de la Al Fakher.

Aştept răspunsul vostru rapid si va multumesc frumos!
Cel mai recent răspuns: Alexandru Munteanu , Avocat 20:52, 9 Noiembrie 2011
Nu stiu sa existe o asemenea lege ori reglementare.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Despre parteneriat strategic romano-turc ! gabrielbulgaru gabrielbulgaru Buna ziua tuturor ! Am o intrebare ,si va multumesc anticipat daca se ofera cineva sa ma ajute ,daca stie despre Parteneriat Strategic Romano-Turc ,referitor ... (vezi toată discuția)
Cetatean roman cu domiciliul in strainatate jamescicio jamescicio Buna ziua, am o intrebare relativ complexa si as dori sa ma ajutati. Cat timp poate un cetatean roman cu domiciliu in strainatate ( Australia) cu permis de ... (vezi toată discuția)
Divort-am nevoie de ajutor irinel26 irinel26 Sunt casatorita din mai 2005 cu un cetatean libanez.Casatoria a avut loc la ambasada Romaniei din Abu Dhabi,Emiratele arabe unite,dar ulterior nu a fost ... (vezi toată discuția)