Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... legea 9/1998
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

legea 9/1998

Buna ziua,

Va rog sa-mi spuneti unde ma pot adresa in Bulgaria pentru a demonstra ca imobilul pe care il detinea bunicul meu in Turtucaia jud. Durostor, cu acte judecatoresti pe care le am, a intrat in proprietatea statului bulgar, sau nu l-a vandut pana in 1953, cand a aparut decretul 513/1953.
Pe de alta parte am rugamintea daca poate cineva sa-mi trimita acest decret sau sa-mi spuna de unde il procura.
Cu multumiri
~ Conținut șters la cerere ~