Forum Discuţii diverse Spune-ne cine eşti Buna
Discuție deschisă în Spune-ne cine eşti

Buna

Ma numesc Diana si sunt studenta in anul I La Facultatea de Drept din cadrul Universitatii Ecologice Bucuresti. Vreau sa va felicit pentru tot ceea ce faceti aici, pe acest site, si sa va multumesc pentru ajutorul indirect pe care m-il dati prin subiectele pe care le dezabateti. Lansez acum tuturor proaspetilor studenti "de drept" invitatia de a lega prietenii "de studiu".O zi buna tuturor!
Buna, Diana!
Si eu am terminat Universitatea Ecologica Bucuresti - Facultatea de Drept in anul 2000.
Iti doresc bafta maxima in continuare si , intr-adevar, se pot invata multe de aici.
Elena Ionescu, Consilier juridic