Forum Discuţii juridice Securitate şi Sănătate în ... protectia muncii
Discuție deschisă în Securitate şi Sănătate în Muncă (fost Protecţia Muncii)

protectia muncii

firma are 29 de angajati, am angajat o persoana pentru protectia muncii cu cim timp partial 2 ore , trebuie sa fac act ad de modificare la 8 ore?? respectivul nu are functia de baza la aceasrta firma
:happy: ordinul 1.832/856/2011 a fost publicat in MO 561/08.08.2011 si deja vor sa modifice???
O sa innebunim cu alesii neamului.
Cititi "IN ATENTIA SPECIALISTILOR SSM " DIN 16 nov.
Din pacate, nu vrea nimeni sa-si spuna parerea, sau nu stiu de modificare ! :acute:
Caci altfel.... multi sunt ....specialisti ssm ! :weg: