Forum Discuţii juridice Executare silită executare silita mostenitori
Discuție deschisă în Executare silită

executare silita mostenitori

Lucrez la o agentie si am un debitor care a decedat .Am cerut la colegiul notarilor publici daca sa dezbatut succesiunea defunctului .Raspunsul a fost ca da, sa dezbatut succesiunea si mi-au trimis numele si adresa notarilor unde a fost dezbatuta.Am trimis din nou adresa la notarii unde sa dezbatut succesiunea au trecut aproximativ 45 de zile si nu am primit raspus nici acum la aceea adresa .ce trebuie sa fac mai departe pot trimite dosarul la ANAF spre executare fara sa am numele mostenitorilor?
Reveniti la notari cu solicitarea de respectare a prevederilor OG nr 27/2002 modificata prin L nr 233/2002