Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Cerere catre procuror pentru prelungirea dovezii de ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Cerere catre procuror pentru prelungirea dovezii de circulatie

buna ziua va rog daca puteti sa-mi dati un model sau sa imi spuneti cum sa fac o cerere pentru prelungirea dovezii de circulatie catre procuror
Prelungire dovadă de circulație