Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Nelamuriri SRL-D
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Nelamuriri SRL-D

Ce se intampla daca am un srl-d si nu am profit pe care sa-l reinvestesc?
Se pierd toate celelalte facilitati? Ma interesa in mod special scutirea CAS-urilor?
Si pe mine ma intereseaza subiectul...
Platesc la 3 luni impozit pe micro...daca la sf de an am profit si il reinvestesc cum scrie in lege cum sunt scutit de impozit dac eu platesc impozit pe venit?