avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 741 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Un sfat
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Un sfat

De la pronuntare au trecut 4 luni si inca nu mi-a fost cpmunicata sentinta. Saptamana trecuta de la arhvami-au spus ca este la redactat, am facut cerere de urgentare si...nu s-a intamplat nimic. Ce mai pot face?
Cel mai recent răspuns: CLAUDIU LASCOSCHI , Avocat 00:47, 7 Octombrie 2008
O alta cerere.
#-o o alta cerere nu ar rezolva nimic...ca asa e in romania. Deci, sfatul e sa astept pana mi se va comunica sentinta. X-(
Eu am facut o cerere pentru redactarea hotararii pe o procedura de urgenta si in 24 de ore am avut gata hotararea.Nu a fost usor dar am reusit.
Dvs de ce nu ati putea intr-o saptamana ?
Sfatul era sa mai faceti o cerere.

avocat Claudiu Lascoschi
avocat_lascoschi@yahoo.com a scris:

Eu am facut o cerere pentru redactarea hotararii pe o procedura de urgenta si in 24 de ore am avut gata hotararea.Nu a fost usor dar am reusit.

Ce fel de procedura de urgenta ? :-/
Aaaaa, poate e vorba despre o procedura secreta. OK, m-am prins si eu :worthy:
Ultima modificare: Sâmbătă, 4 Octombrie 2008
Adalbert Gabriel Gazdovici, Avocat
Pe ordonanta presedintiala, UBIC.
Nu consider firesc ca redactarea unei hotarari sa dureze 4 luni asa cum se plange aceasta persoana.

avocat Claudiu Lascoschi

Alte discuții în legătură

Cerere urgentare stanceni stanceni Buna ziua! Ma poate ajuta si pe mine cineva cu o cerere de urgentare a redactarii motivarii? Multumesc anticipat! (vezi toată discuția)
Care sunt cei mai buni avocati cedo? Sa_facem_ceva Sa_facem_ceva Hei! Incerc sa gasesc raspunsul la 2 intrebari. Sper sa ma ajutati voi: 1. Care sunt cei mai buni avocati din RO care se ocupa de CEDO? 2. Ce ... (vezi toată discuția)
Pot sa ma adresez cedo? cattie cattie Vreau sa stiu daca ma pot adresa CEDO,intrucat mi-au fost tinute la Parchet timp de 8 ani doua dosare penale in care am fost parte vatamata ,iar acum mi ... (vezi toată discuția)