Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Un sfat
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Un sfat

De la pronuntare au trecut 4 luni si inca nu mi-a fost cpmunicata sentinta. Saptamana trecuta de la arhvami-au spus ca este la redactat, am facut cerere de urgentare si...nu s-a intamplat nimic. Ce mai pot face?
O alta cerere.
#-o o alta cerere nu ar rezolva nimic...ca asa e in romania. Deci, sfatul e sa astept pana mi se va comunica sentinta. X-(
Eu am facut o cerere pentru redactarea hotararii pe o procedura de urgenta si in 24 de ore am avut gata hotararea.Nu a fost usor dar am reusit.
Dvs de ce nu ati putea intr-o saptamana ?
Sfatul era sa mai faceti o cerere.

avocat Claudiu Lascoschi
avocat_lascoschi@yahoo.com a scris:

Eu am facut o cerere pentru redactarea hotararii pe o procedura de urgenta si in 24 de ore am avut gata hotararea.Nu a fost usor dar am reusit.

Ce fel de procedura de urgenta ? :-/
Aaaaa, poate e vorba despre o procedura secreta. OK, m-am prins si eu :worthy:
Adalbert Gabriel Gazdovici, Avocat
Pe ordonanta presedintiala, UBIC.
Nu consider firesc ca redactarea unei hotarari sa dureze 4 luni asa cum se plange aceasta persoana.

avocat Claudiu Lascoschi