avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1048 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Un sfat
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Un sfat

De la pronuntare au trecut 4 luni si inca nu mi-a fost cpmunicata sentinta. Saptamana trecuta de la arhvami-au spus ca este la redactat, am facut cerere de urgentare si...nu s-a intamplat nimic. Ce mai pot face?
Cel mai recent răspuns: CLAUDIU LASCOSCHI , Avocat 00:47, 7 Octombrie 2008
De cei ca tine sunt satul fara sa am contact.
Ii vad zilnic si mai toti se plang de justitie.
Eu nu ma plang de ei, desi ii vad, pt ca ii ignor adesea.
De la tine avem pretentii indiferent de puncte sau de virgule.
Ultima modificare: Marți, 7 Octombrie 2008
CLAUDIU LASCOSCHI, Avocat
avocat_lascoschi@yahoo.com a scris:

De cei ca tine sunt satul fara sa am contact.
Ii vad zilnic si mai toti se plang de justitie.
Eu nu ma plang de ei, desi ii vad, pt ca ii ignor adesea.
Eu la fel de adesea nu ma plang de justitie pt ca nu fac parte din tagma lor.


:offtopic:
In conditiile in care un avocat vorbeste astfel despre un coleg, despre care se pare ca nu stie mare lucru, cred ca orice dezbatere despre prestigiul profesiei de avocat este absolut inutila!:sorry:

imi cer de pe acum scuze la moderatori...
Ultima modificare: Marți, 7 Octombrie 2008
ContSters56778, utilizator
Jh, sa vorbim asa doar ca sa ne enervam unii pe altii nu cred ca isi are rostul.
Ca practician obtin solutii pe care efectiv nu le pot comenta aici pt ca ar parea incredibile si este normal sa ma supar atunci cand un coleg vorbeste pur si simplu la un mod pe care ma abtin sa il comentez detaliat.
Eu cred ca fiecare stie ce poateb si sa nvorbim asa aiurea nu ne ajuta pe niciunul.
Sunt satul de comentarii fara acoperire.Mult mai satul decat iti poti imagina.
Ultima modificare: Marți, 7 Octombrie 2008
CLAUDIU LASCOSCHI, Avocat

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cerere urgentare stanceni stanceni Buna ziua! Ma poate ajuta si pe mine cineva cu o cerere de urgentare a redactarii motivarii? Multumesc anticipat! (vezi toată discuția)
Care sunt cei mai buni avocati cedo? Sa_facem_ceva Sa_facem_ceva Hei! Incerc sa gasesc raspunsul la 2 intrebari. Sper sa ma ajutati voi: 1. Care sunt cei mai buni avocati din RO care se ocupa de CEDO? 2. Ce ... (vezi toată discuția)
Cat dureaza un proces de evacuare? sahlgren sahlgren sunt proprietaru unei case retrocedate pe care am obtinut-o in 2002.cei 5 ani au expirat in 2007, deasemenea si prelungirea in 2008. chiriasul care nu vrea ... (vezi toată discuția)