Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... L 221/2009 - DAUNE MORALE
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

L 221/2009 - DAUNE MORALE

As dori prin acest subiect ca cei ce au promovat actiuni ( ma refer la cei cu cunostinte juridice) pe legea 221 fara succes, - avand in vedere nenumaratele tentative ale statului cu cumportament de infractor, ( OG 62, exceptiile de neconstitutionalitate iar apoi R.I.L.din septembrie 2011,) de a revoca ceia ce a legiferat, - sa prezentam fiecare dintre cei interesati, variante de succes, alternative care sa aiba ca efect obtinerea unor decizii definitive. Una din aceste variante am s-o expun eu, putin mai tarziu.
In speranta unor discutii constructive, va salut.
Stimat forumist,

Sunt absolut de acord cu dvs. De altfel, eu am şi încercat răspunsuri detailate privind Legea 221.
Pe unele le aveţi aici:

www.avocatnet.ro/content/for...

Cu stimă.
andreigrigoriu, moderator