Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... angajare
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

angajare

se pot face angajari la o primarie daca se infiinteaza un serviciu nou? si conform carei legislatii?
~ Conținut șters la cerere ~
Se fac angajari noi pe baza hotararii de aprobare a infiintarii noului serviciu si a hotararii de aprobare a ,,Statului de functii ".