Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Fisa de post - Manager/ Coordonator Organizare
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Fisa de post - Manager/ Coordonator Organizare

Buna tuturor. De curand am fost angajata intr-un departament nou ( creat o data cu aparitia mea ) si nu am fisa de post.
Prima sarcina data a fost aceea de a-mi redacta singura fisa dar nu am nici o idee. :( Stiu ca practic ma ocup cu redactarea ROI, a procedurilor interne, supravegherea respectarii acestora. Redactarea si actualizarea fiselor de post si cam atat :(.... Va rog frumos, ajuati-ma!
Care este functia dvs specificata in contractul individual de munca ? :hm:
Hihihi....va pot raspunde in 2 zile??? nu am semnat contractul de munca...inca :)
Si atunci cum doriti sa va ajutam in intocmirea unei fise a postului sau sa va oferim un model de fisa pentru postul respectiv ...;)
Stiu ca este un nonsens, tocmai de aceea v-am cerut ajutorul. Nu s-a stabilt inca o fisa a postului si respectiv, nu s-a incheiat CM. Cred ca nu stiu nici in COR cum sa ma incadrezez :).Vreau sa fiu proactiva si sa nu las sa mi se atribuie, sau nu, unele sarcini. Am acceptat postul pentru ca am ocazia sa invat cate putin din tot: HR, Audit, Organizare. Momenran, ma ocup de reactualizarea fiselor de post, a ROI, de redactarea unor proceduri noi si instructiuni de lucru. Este ciudat ca nu se gasesc pe piata astfel de denumiri, functii.
Multumesc pentru ajutor si intelegere.
rrramor a scris:

Stiu ca este un nonsens, tocmai de aceea v-am cerut ajutorul. Nu s-a stabilt inca o fisa a postului si respectiv, nu s-a incheiat CM. Cred ca nu stiu nici in COR cum sa ma incadrezez :).Vreau sa fiu proactiva si sa nu las sa mi se atribuie, sau nu, unele sarcini. Am acceptat postul pentru ca am ocazia sa invat cate putin din tot: HR, Audit, Organizare. Momenran, ma ocup de reactualizarea fiselor de post, a ROI, de redactarea unor proceduri noi si instructiuni de lucru. Este ciudat ca nu se gasesc pe piata astfel de denumiri, functii.
Multumesc pentru ajutor si intelegere.
'

Am revenit cu informatii....o parte din responsabilitatile mele s-au concretizat.
Ma puteti ajuta cu o fisa de post pentru - Analist documente normative - Metodolog- exista corespondent in COR?
O fisa pentru sef service.....de unde pot lua?
Multumesc frumos!