Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... concediu de odihna in perioada de preaviz?
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

concediu de odihna in perioada de preaviz?

in perioada de preaviz daca mai exista zile de CO neefectuat este posibil sau obligatoriu a fi efectuate?
andreea5048 a scris:

in perioada de preaviz daca mai exista zile de CO neefectuat este posibil sau obligatoriu a fi efectuate?

Exista aceasta posibilitate de a va lua CO in perioada de preaviz ...in caz contrat, la incetarea raportului de munca zilele de CO neefectuate se vor compensa in bani ...