avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1149 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Rog ajutor: model contract de mandat
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Rog ajutor: model contract de mandat

Buna ziua,

Am rugamintea, daca poate cineva sa ma ajute cu un model de contract de mandat ( administratorul unei societati comerciale, doreste sa mandateze o persoana pentru a-i administra firma ).

Va multumesc anticipat.

Toate cele bune.

Cel mai recent răspuns: aidil1969 , utilizator 10:59, 1 Decembrie 2011
Aveti la documente utile Contract de mandat model, il puteti adapta.
Toate cele bune!
Multumesc.

Toate cele bune.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Contract de mandat aidil1969 aidil1969 Buna ziua, Am rugamintea, daca poate cineva sa ma ajute cu un model de contract de mandat ( administratorul unei societati comerciale, doreste sa mandateze ... (vezi toată discuția)
Contract intre pfa si o unitate de invatamant andrei987ro andrei987ro Buna seara, Eu predau lb engleza la o gradinita, iar de anul acesta directoarea gradinitei m-a obligat sa-mi fac PFA. M-am dus la ONRC, mi-am facut PFA, iar ... (vezi toată discuția)
Instrainare documente catre proprietar Constantinescu Mihaela Constantinescu Mihaela Buna ziua, Am marea rugaminte la voi sa ma ajuti intr-o situatie din care nu stiu daca pot iesi.Ca si societate comerciala, am delegat o persoana in ... (vezi toată discuția)