Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Rog ajutor: model contract de mandat
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Rog ajutor: model contract de mandat

Buna ziua,

Am rugamintea, daca poate cineva sa ma ajute cu un model de contract de mandat ( administratorul unei societati comerciale, doreste sa mandateze o persoana pentru a-i administra firma ).

Va multumesc anticipat.

Toate cele bune.

Aveti la documente utile Contract de mandat model, il puteti adapta.
Toate cele bune!
Multumesc.

Toate cele bune.