Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... ancheta psihosociala
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

ancheta psihosociala

ancheta psihosociala este aceeasi cu ancheta sociala , pentru o persoana cu handicap?
ancheta psihosociala presupune si evaluarea psihologica nu doar cea sociala.