Forum Bani şi Afaceri ... Tendinţe în lumea creditării achizitionare locuinta - ce varianta de credit ar ...
Discuție deschisă în Tendinţe în lumea creditării

achizitionare locuinta - ce varianta de credit ar trebui sa aleg?

doresc sa achizitionez o locuinta in rate. Care ar fi cea mai avantajoasa varianta in condintiile in care nu imi permit sa platesc o rata mai mare de 250 euro/luna. Mentionez ca as avea posibilitatea ca dupa 2 ani, pot inapoia o suma importanta din imprumut. Multumesc.
Aici gasiti in mare majoritate sfaturi juridice. Va recomand sa faceti un drum pe la cateva banci care sa va prezinte ofertele lor. Puteti de asemenea sa apelati la site-urile lor.