Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale comercializare produse curatenie
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

comercializare produse curatenie

buna ziua. vreau sa aduc produse de curatenie din germania la bidoane mari si eu sa le ambalez in recipinenti mai mici in romania. am un srl a carui obiect de activitate e comert cu ridicata nespecialitat, fiind autorizat sa efectuez tranzactii la beneficiar. eu aduc cateva sute de kilograme. cum trebuie sa procedez. ma refer la depozitare, la avize de mediu, anitare, sanepid ceva de genu asta. multumesc
Cel mai mare hop o sa-l aveti la APM. Daca aici veti rezolva, restul actelor nu constituie o problema.