avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1653 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Recomandati-mi un avocat bun din Targoviste- partaj
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Recomandati-mi un avocat bun din Targoviste- partaj


Imi cer scuze daca am postat in sectiunea nepotrivita si rog moderatorii sa mute postul daca este cazul.
Va rog sa-mi recomandati un avocat serios care sa reprezinte o cunostinta, in apel, intr-un proces de partaj ce se desfasoara in Targoviste.
Multumesc anticipat!!!!
Cel mai recent răspuns: CLAUDIU LASCOSCHI , Avocat 01:05, 14 Octombrie 2008
Ce garantie avem ca avocatul recomandat unora si luat ca fiind serios, va fi considerat la fel de serios si de catre dumneavoastra.Toti avocatii sunt seriosi.:rolleyes:
Credem ca ar fi mai bine sa va cautati singur.
:offtopic:
Ce garantie avem daca ce-i care isi ofera serviciile prin postarea pe forum a unei invitatii pe privat sunt seriosi ??? ;)

Sunt rare cazuri in care recomand un avocat, inclusiv din cei care scriu pe acest forum sau pe care ii cunosc personal :)

Multumesc pentru ajutor. Intr-adevar, toti avocatii sunt seriosi, dar depinde de circumstante. :D
Ca sa spun si eu ceva intreb acea persoana : de ce ar vrea neaparat un avocat din Tirgoviste ?
Poate sa fie si din alta localitate.
Daca e vorba de multi bani avocatii se pot deplasa dintr-o localitate in alta.
Deci, va puteti extinde atentia si la alte localitati.:)

avocat Claudiu Lascoschi

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Stergerea unui subiect utilinro utilinro Cum se procedeaza in cazul in care cel care a postat un mesaj nu mai vrea sa fie postat? Daca tot nu se raspunde la mesaj de ce sa pierdem timpul cu ... (vezi toată discuția)
Despre regulile forumului Segarcea Segarcea Constat ca una din reguli este ca mentionarea numelor persoanelor fizice in mesajele din Forum este interzisa. Ce se intampla daca aceasta regula este ... (vezi toată discuția)
Cifre despre avocatnet.ro - mai 2011 Alin Popescu Alin Popescu Iata cateva cifre interesante inregistrate de Avocatnet.ro in perioada 1 ianuarie 2011 - 1 mai 2011 [b]In Forum: [/b]- au fost scrise 172,508 mesaje in ... (vezi toată discuția)