Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Recomandati-mi un avocat bun din Targoviste- partaj
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Recomandati-mi un avocat bun din Targoviste- partaj

Imi cer scuze daca am postat in sectiunea nepotrivita si rog moderatorii sa mute postul daca este cazul.
Va rog sa-mi recomandati un avocat serios care sa reprezinte o cunostinta, in apel, intr-un proces de partaj ce se desfasoara in Targoviste.
Multumesc anticipat!!!!
Ce garantie avem ca avocatul recomandat unora si luat ca fiind serios, va fi considerat la fel de serios si de catre dumneavoastra.Toti avocatii sunt seriosi.:rolleyes:
Credem ca ar fi mai bine sa va cautati singur.
:offtopic:
Ce garantie avem daca ce-i care isi ofera serviciile prin postarea pe forum a unei invitatii pe privat sunt seriosi ??? ;)

Sunt rare cazuri in care recomand un avocat, inclusiv din cei care scriu pe acest forum sau pe care ii cunosc personal :)

Multumesc pentru ajutor. Intr-adevar, toti avocatii sunt seriosi, dar depinde de circumstante. :D
Ca sa spun si eu ceva intreb acea persoana : de ce ar vrea neaparat un avocat din Tirgoviste ?
Poate sa fie si din alta localitate.
Daca e vorba de multi bani avocatii se pot deplasa dintr-o localitate in alta.
Deci, va puteti extinde atentia si la alte localitati.:)

avocat Claudiu Lascoschi