Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... lista
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

lista

Buna ziua ! As dori si eu sa stiu care este lista substantelor interzise in momentul de fata in ROMANIA ( ex. jwh-??) si altele canabinozi sintetici...
Lista o gasiti in Legea nr 143/2000 privind prevenirea si combaterea traficului si consumului ilicit de droguri- la anexe, cu ultimele actualizari prin OUG nr 6/2010.
Search Google!
ContSters178374, utilizator