Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Actionar
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Actionar

Sunt actionar la SC POIANA BRASOV SA din 1996,dar de cand sunt actionar nu am primit cotă-parte din profitul net al societăți pe acțiuni care se repartizează acționarilor pentru fiecare acțiune .Ce as putea face?
Vedeti daca societatea a acordat dividende in aceasta perioada pe BVB
~ Conținut șters la cerere ~
BEJAT a scris:

Sunt actionar la SC OLTCHIM RM VILCEA SA din 1996,dar de cand sunt actionar nu am primit cotă-parte din profitul net al societăți pe acțiuni care se repartizează acționarilor pentru fiecare acțiune .Ce as putea face?

~ Conținut șters la cerere ~