Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Partajarea bunurilor succesorale in cadrul procesului ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Partajarea bunurilor succesorale in cadrul procesului prin vanzare la licitatie

as dori sa cunosc mai mult despre aceasta procedura si daca stie cineva de vreo carte nisata pe acest subiect, m-ar ajuta. ce am gasit sunt doar chestiuni generale
draguta esti conradictorie..
nu exista partajare prin vanzare la licitatie..
se vinde la licitatie cand nimeni nu cere un bun si toata lumea isi vrea partea:kissing: