Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Taloanele speciale CFR pentru pensionari
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Taloanele speciale CFR pentru pensionari

stie cineva despre vreo lege noua prin care se sisteaza taloanele de calatorie pentru anul 2012 la pensionari? au venit pensiile si nu s-au adus si acele taloane de calatorie despre care vorbesc,in mod normal ele se dadeau acum in decembrie pentru anul urmator#-o
Conform OG nr. 8/2011 pentru anul 2012 fiecare pensionar v-a primi o legitimatie personalizata de calatorie, de tip card.