Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... revisal
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

revisal

buna ziua,
tocmai am preluat de la o colega revisalul si imi apar ca nr de cim inregistrat in revisal, ori nr dat de societate ori nr dat de itm (ma refer la contractele care erau inregistrate la itm pana pe 31.12.2010). care e corect de trecut?
am inteles ca asa s-a preluat din vechile versiuni!
nr care au fost primite de la itm au fost inregistrate in revisal dar nu apar in acesta nou! ce pot face acum?
Nu vad care ar fi problema.
Pentru a crea o ordine logica a contractelor inregistrate in Revisal eu am trecut la nr. contractului nr. dat de societate iar la detalii nr. de inregistrare de la ITM.