avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1301 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Lectii de contabilitate online ?
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Lectii de contabilitate online ?

Salut, stie cineva unde pot sa iau niste lectii de contabilitate ? Chestii primare, macar...
Cel mai recent răspuns: cretumircea , utilizator 13:30, 17 Decembrie 2011
Ce anume va intereseaza? Nu stiu daca se organizeaza online astfel de cursuri, insa daca aveti nelamuriri va putem ajuta si noi cei de aici, Numai sa ne adresati intrebarile care va intereseaza si strict asupra activitatii pe care o desfasurati. Nu sunteti singurul, au mai facut-o si altii inaintea Dvs.:)
Multumesc ! Atunci cand o sa am nevoie, intreb.
O zi buna !

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Scoala nationala de grefieri pentru cei fara studii juridice AlecP AlecP Salutare tuturor! Desi am citit ft mult despre posibilitatea inscrierii la aceasta scoala, am totusi cateva intrebari daca se poate. Eu am studii superioare ... (vezi toată discuția)
Despre asociatiile de proprietari aneta_sobo aneta_sobo Intrebari legate de asociatia de locatari si reprezentantii acesteia: - au dreptul la prime de vacanta ? - au dreptul la tichete de masa ? - au dreptul la ... (vezi toată discuția)
Dauna totala la generali cristiandun cristiandun am cumparat un autoturism in 2010 prin porche leasing. acum 2 saptamani am avut un nefericit accident (din cauza unuia care mi-a taiat calea am intrat cu ... (vezi toată discuția)