Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Lectii de contabilitate online ?
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Lectii de contabilitate online ?

Salut, stie cineva unde pot sa iau niste lectii de contabilitate ? Chestii primare, macar...
Ce anume va intereseaza? Nu stiu daca se organizeaza online astfel de cursuri, insa daca aveti nelamuriri va putem ajuta si noi cei de aici, Numai sa ne adresati intrebarile care va intereseaza si strict asupra activitatii pe care o desfasurati. Nu sunteti singurul, au mai facut-o si altii inaintea Dvs.:)
Multumesc ! Atunci cand o sa am nevoie, intreb.
O zi buna !