avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 260 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... VICEPRESEDINTE ASOCIATIE PATRONALA
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

VICEPRESEDINTE ASOCIATIE PATRONALA

VICEPRESEDINTELE UNEI ASOCIATII PATRONALE ARE DREPTUL DE A DECIDE INCETAREA UNUI CONTRACT DE MUNCA SI SEMNAREA DECIZIEI DE INCETARE A CONTRACTULUI?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 16:04, 19 Decembrie 2011
Numai daca are delegare de competenta in acest sens ....

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Presedintele unei asociatii de proprietari ii poate delega admnistratorului ... contsters111 contsters111 Delegare de atributii Presedintele unei asociatii de proprietari ii poate delega administratorului atributiile sale ? De exemplu sa semneze sesizari si sa le ... (vezi toată discuția)
Semnatura notificare spotty spotty Buna ziua, Azi am primit notificarea privind incetarea contractului de munca conform art. 65 legea 53/2003. Notificarea este semnata de administratorul ... (vezi toată discuția)
Imputernicire privind semnatura in documente resurse umane cirsteaioana cirsteaioana Buna seara, Va rog sa-mi trimiteti un model de imputernicire prin care mi se da dreptul sa semnez in locul administatorului societatii , contractele de munca, ... (vezi toată discuția)