Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... VICEPRESEDINTE ASOCIATIE PATRONALA
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

VICEPRESEDINTE ASOCIATIE PATRONALA

VICEPRESEDINTELE UNEI ASOCIATII PATRONALE ARE DREPTUL DE A DECIDE INCETAREA UNUI CONTRACT DE MUNCA SI SEMNAREA DECIZIEI DE INCETARE A CONTRACTULUI?
Numai daca are delegare de competenta in acest sens ....