Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... AM FOST BATUT PE STRADA DE 4 NECUNOSCUTI!
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

AM FOST BATUT PE STRADA DE 4 NECUNOSCUTI!

Buna ziua. Acum vreo 10 zile am fost atacat in plina strada de 4 necunoscuti,m-au batut..tin sa mentionez ca urmare a acestei intamplari a venit ambulanta pentru ca mi-au rupt si un picior. Acum sunt in ghimps si nu ma pot deplasa nicicum..Frunoase sarbatori.. Daca ma poate indruma cineva ce pot face dupa ce dau gipsul jos? Se poate face ceva? Se pot lua masuri? Nu stiu ce sa fac...Va rog..ajutati-ma. Va multumesc anticipat.
tin sa mentionez ca m-a luat ambulanta de la locul faptei...si detin un act doveditor in care sunt specificate toate leziunile provocate..