Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Inchiderea anului financiar la pfa
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Inchiderea anului financiar la pfa

Sunt pensionara la limita de varsta si PFA , sistem real, neplatitor de TVA.
Am incercat sa identific modificarile noului cod fiscal in ceea ce priveste PFA.
Cred ca nu am reusit.
Poate cineva sa-mi spuna daca in afara de 200 si 220, cu termene de predare in anul care vine, mai trebuie sa declar ceva? Sunt termenele pt 200 si 220 anul viitor?
Anul trecut am depus si 392.
Multumesc foaret mult.
Declaratia 200 se depune pana la 25 mai 2012, 220 pana la 31 ian 2012, iar 392 pana la 25 febr 2012.
Multumesc mult.