Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... taxa poluare 2012
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

taxa poluare 2012

in cazul in care am achizitionat masina in decembrie 2011 si am inceput dosarul de inmatriculare prin luare in evidenta la organul fiscal si nu am reusit sa fac identificare RAR pt ca mi-au dat programare pe 06/01/2012 inseamna ca voi plati taxa de poluare?
in cazul meu dacia logan din 2005
Vino pe mess te rog sa vorbim Cristina!Legea spune ca masinile care vor fi cumparate dupa 1 ianuarie 2012 vor plati taxa,eu o am cumparat-o inainte de 2012 respectiv 2010 si am circulat cu ea asa! maryus_viloria este id-ul meu,te astept pe mess acum daca vrei!