Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... CERCETARE DISCIPLINARA
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

CERCETARE DISCIPLINARA

Am o mare rugaminte:
Ce trebuie sa cuprind un dosar de cercetare pentru desfacerea contractului de munca?Care sunt pasi care trebuie facuti?
Mi se pare mie ca v-ati inversunat...sau mi se pare....

Ce reprezinta aceste criterii si la ce ne folosesc ?" Avem de-a face cu 2 categorii de angajatori: managerii firmelor mari sau medii care au un departament de HR si care sunt familiarizati cu asa ceva. Acestia au lucrat cu sisteme de evaluare si au elaborat obiective pentru fisele de post. Singura lor problema este ca odata stabilite acestea nu mai pot fi modificate.

www.avocatnet.ro/content/art...

Poate ca faradelegea angajatului NU CONTRAVINE ROI....sau fisei postului...desi, sincer, ma indoiesc
Accept parea dumneavoastra tocmai pentru ca este justificata intr-un fel anume.
Asta nu inseamna ca nu putem avea pareri contradictorii, sau mai mult, aducatoare de beneficii.
Herra_, utilizator
:offtopic:
Chiar nu intelegeti , incercati sa postati mesajele referitoare la evaluarea salariatului in topicul deschis de dvs ... acest topic are alt subiect ...