Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate scoala de soferi
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

scoala de soferi

:">buna. as avea si eu o intrebare. am facut scoala de soferi si din pacate am picat examenul. acum va trebui sa merg iar. Problema e ca am auzit ca s-a schimbat legislatia si nu stiu ce trebuie sa invat. sa iau alta carte sau sa invat tot din cea care o am. Daca s-a schimbat atunci poate invat gresit dupa vechea legislatie. Cum credeti k trebuie sa fac. rasp urgent va rog.
intreaba pe instructorul de legislatie, de la scoala de soferi unde ai facut .succes
:) mersi k ai rasp. il voi intreba. ( daca voi scapa de rusinica )
ete na! si care ar fi "rusinica"??

... e un examen ca oricare altul: poti sa il iei sau poti sa nu il iei... ai piedut, mergi mai departe :)

... sa fi tu sanatosi cati au picat acest examen prima data si acum sunt chiar si instructori... eheee... habar nu ai ! :rofl:
anvata din siteul drpciv si vei lua.sunt chestii interesante