Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Teapa, sau nu ?
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Teapa, sau nu ?

Buna ziua,
ce pot face in cazul in care, avocatul care ma reprezentat in instanta a depus la dosar o chitanta de achitare a onorariului si acea chitanta nu contine nici o stampila ?
este valabila chitanta, s-au aceia sunt bani pierduti ?
daca v-a reprezentat in instanta si instanta a acceptat chitanta ,care nu poarta stampila ,este garantia ca avocatul este de buna credinta si bani dati de dtr au sa fie luati in consideratie ,daca aveti castig de cauza ,la despagubirea obligatorie a parti din proces ,prin sentinta ce se va da in dispozitivul hotarari.
importanta este semnatura..... si chitanta in sine care atesta ca a primit banii
este valabila chitanta