avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 812 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... art 68 Codul Muncii - refuz dosar somaj
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

art 68 Codul Muncii - refuz dosar somaj

Un salariat nu poate primi somaj daca a fost concediat conf. art. 68 Codul Muncii?
pacepa_2001 a scris:

:(
functionarul public#-o


Daca sunt in asentimnetul tau la acest raspuns, ar trebui sa-ti spun ca de fapt este o comanda politica la cheltuirea banilor publici in aceasta privinta cat mai putin...
=D>

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Somaj clopotzel clopotzel buna ziua Anul trecut in decembrie am vrut sa trimitem oameni in somaj si mi s/a spus ca s/a schimbat legea si ca trebuie sa aiba 12 luni lucrate in ... (vezi toată discuția)
Desfacere cim, societate in faliment baican constantin baican constantin Daca se desface CIM cu art. 65 pct.1 coroborat cu art.60 alin.2 al legii 53/2003 am doua intrebari. ... (vezi toată discuția)
Beneficiere somaj ContSters31759 ContSters31759 Va rog sa-mi spuneti cu ce articole as putea sa inchid contractul unui angajat, astfel incat sa poata beneficia de somaj! Multumesc mult!! (vezi toată discuția)