Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Model contract de arendare
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Model contract de arendare

Daca aveti la indemana un model de contract de arendare, va rog sa fiti altruisti, trimitandu-l si altora. Multumesc.
Va rog sa-mi transmiteti si mie un formular! Multumesc!
Vreau si eu daca se paote un model de contract de arendare actualizat ....
Multumesc anticipat
Puteti sa-mi trimiteti si mie un model de contract arendare conform noului cod civil?
As dori daca se poate un model de contract de arenda conform noilor prevederi intrate in vigoare la 01.01.2012.va multumesc anticipat
As dor cat mai urgent un contract de arenda 2012.Va multumesc