Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... act vanzare cumparare
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

act vanzare cumparare

in anul 2001 am facut un act de vanzare cumparare pentru un apartament in Bucuresti cu clauza viagera. Intre timp nefolosind actul,fiind intr-o folie de protectie , sa lipit foaie de foaie, ce as putea sa fac sa recuperez actul.
Solicitati un duplicat de la biroul notarului public care vi l a autentificat.