Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Bani de la APIA
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Bani de la APIA

Mii de fermieri sunt amenintati ca au pierdut subventiile din cauza datoriilor ce au avut catre buget in anii trecuti si daca a fost achitat ulterior.Greseala?
La ce sa ne asteptam.#-o
Neplata datoriilor catre stat nu poate afecta subventiile acordate de catre UE,