Forum Discuţii juridice Securitate şi Sănătate în ... unde pot merge sa imi fac vizita medicala pentru ...
Discuție deschisă în Securitate şi Sănătate în Muncă (fost Protecţia Muncii)

unde pot merge sa imi fac vizita medicala pentru angajare

la care policlinica din timisoara ?
Grabiti-va:

"Art. 31. — Contestatia prevazuta la art. 30 se adreseaza autoritatii de sanatate publica judetene sau a municipiului Bucuresti, in termen de 7 zile lucratoare de la data primirii fisei de aptitudine in munca."