avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 699 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Securitate şi Sănătate în ... unde pot merge sa imi fac vizita medicala pentru ...
Discuție deschisă în Securitate şi Sănătate în Muncă (fost Protecţia Muncii)

unde pot merge sa imi fac vizita medicala pentru angajare

la care policlinica din timisoara ?
Cel mai recent răspuns: ionion2000 , utilizator 23:37, 17 Ianuarie 2012
Grabiti-va:

"Art. 31. — Contestatia prevazuta la art. 30 se adreseaza autoritatii de sanatate publica judetene sau a municipiului Bucuresti, in termen de 7 zile lucratoare de la data primirii fisei de aptitudine in munca."


~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Inapt in fisa de evaluare medicala dat nejustificat si nedrept. ... Sithake Sithake Inapt in Fisa de evaluare medicala dat nejustificat si nedrept. Ce se poate face i acest caz? Care este procedura de evaluare a unui medic de medicina muncii? (vezi toată discuția)
Angajatorul mi-a schimbat lncadrarea fara că eu sa semnez folosindu-se ... Oprescu mihai Oprescu mihai Angajatorul mi-a schimbat lncadrarea fara că eu sa semnez folosindu-se de medic medicina muncii care supne se recomanda schimbarea funcției dar acest medic ... (vezi toată discuția)
Aviz medicina muncii gabriela1993 gabriela1993 Am o problema referitoare la avizul medicului de medicina muncii. si acela ca medicul care are un contract cu unitatea la care lucrez nu-mi da aviz favorabil. ... (vezi toată discuția)