Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Inscriere barou
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Inscriere barou

Am o problema. Am terminat dreptul la Spiru ID promotia 2009 si nu stiu care e situatia cu diploma de licenta. Nu am decat adeverinta de absolvire si nu stiu ce trebuie sa fac pentru a obtine diploma. Am inteles ca numai in instanta s-ar obtine. Nu stiu daca studiile sunt recunoscute. Daca a mai fost cineva in situatie sau stie ce trebuie sa fac va rog sa imi spuneti. As vrea sa ma inscriu la barou dar nu stiu daca o sa imi primeasca dosarul X-( X-(
:help: