avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1661 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Drepturi si reduceri bugetari!!!!!!!!!!!
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Drepturi si reduceri bugetari!!!!!!!!!!!

Sunt bugetar si nu-mi cunosc drepturile sau eventualele reduceri.Va rog sa ma lamuriti si pe mine .Am auzit ceva si despre scutirea impozitului.Multumesc anticipat!

Alte discuții în legătură

Drepturi salariale handicap accentuat flo2010 flo2010 Sunt incadrata in gradul Accentut (handicap fizic) si sunt salariata la o unitate bugetara, cu program normal de lucru (de 8 ore/zi) avand dreptul de ... (vezi toată discuția)
Drepturi banesti pentru persoanele nascute inainte de 1944 gmarba gmarba Va cer lamuriri legate de urmatoarele informatii (sa nu zic zvonuri): Am auzit ca persoanele nascute inainte de 1944 (dar nu sunt foarte sigur de an) pot ... (vezi toată discuția)
Poprire conturi societate comerciala, executare anaf, ridicare drepturi salariale iriiri iriiri Am o nelamurire cu privire la recuperarea datoriilor de catre ANAF. Din cite cunosc ANAF-ul poate bloca contruile unei societati datornice si sa retraga bani ... (vezi toată discuția)