Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Pensie de invaliditate
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Pensie de invaliditate

Cat este stagiul asimilat pentru pensie de invaliditate gradul II? Multumesc
As vrea daca ati putea sa imi spuneti si pentru gradul III...

Ce perioada de timp este asimilata stagiului de cotizare pentru un an de pensie de invaliditate de gradul III?
Multumesc !
Aceeasi.Luna la luna,an la an.