Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Taxa poluare Logan nou
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Taxa poluare Logan nou

Buna,
Considerati ca s-ar putea recupera in instanta taxa de poluare achitata la cumpararea unui Logan nou nout din fabrica?
AS VREA SI EU SA NE RASPUNDA CINEVA , CA DE VREO 2 SAPTAMANI TOT INTREB ACEST LUCRU....