avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 958 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Taxa poluare Logan nou
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Taxa poluare Logan nou

Buna,
Considerati ca s-ar putea recupera in instanta taxa de poluare achitata la cumpararea unui Logan nou nout din fabrica?
Cel mai recent răspuns: abby , utilizator 11:47, 12 Ianuarie 2012
AS VREA SI EU SA NE RASPUNDA CINEVA , CA DE VREO 2 SAPTAMANI TOT INTREB ACEST LUCRU....

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Taxa auto 2012 jvek20 jvek20 Salut. am o problema cu noua lege asta cu taxa auto aprobata acum pe care nu o inteleg ex : am cumparat un logan 1,4 din fabrica nou nout in ianuarie 2007 pe ... (vezi toată discuția)
Legea nr9/2012(art.nr.12 aln. 1 2 3) asociatiabalomireanca asociatiabalomireanca am cumparat logan nou din fabrica si am platit la inmatriculare taxa de poluare 3288ron.sunt primul proprietar cumparata in 2011 luna nov.avand val emisiilor ... (vezi toată discuția)
Taxa auto pentru logan nou moc_laura moc_laura Buna ziua, am tot urmarit topicele pe tema mult controversatei taxe de prima inmatriculare si vreau sa stiu daca se poate recupera si pentru autoturismele ... (vezi toată discuția)