avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 410 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... celebrul ordin 50 din 1990
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

celebrul ordin 50 din 1990

:hammeSalutare!
Cine ma ajuta si pe mine cu "celebrul ordin 50 din 1990". Ce spune ? #-oAm cautat peste tot , dar nu reusesc sa aflu ce contine. X-(
Am urgent nevoie de aceste informatii pentru dosarul de pensie (care ii da bataie de cap sotului):hammer:. La Casa de Pensii nimeni nu ne lamureste.
Va rog!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:luck:
Cel mai recent răspuns: blajdominica , utilizator 21:29, 22 Octombrie 2008
Multumesc mult !
Mi-ati fost de ajutor cu adevarat.
Numai pace si bine!
:)

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Adeverinta incadrare in munca anamariacelik anamariacelik vreau sa depun un dosar de pensionare.La casa de pensii pentru adeverinta tip pentru incadrare in grupa II imi cere sa \"copleteze actul administrativ emis de ... (vezi toată discuția)
Anexa 2 a ordinului nr. 50/1990, completata in anii urmatori corneliamanescu corneliamanescu Sotul meu are scris pe cartea de munca : \"pentru activitatea CTC conform ordin 50 art. 3 care au lucrat in locuri de munca din intreprindere prevazute in ... (vezi toată discuția)
Ordin 50/1990 mihaela_mastacan mihaela_mastacan Buna ziua, Va rog sa imi prezentati continutul art. 160 (3) din Anexa II la Ordinul 50/1990. Multumesc. (vezi toată discuția)