Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... celebrul ordin 50 din 1990
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

celebrul ordin 50 din 1990

:hammeSalutare!
Cine ma ajuta si pe mine cu "celebrul ordin 50 din 1990". Ce spune ? #-oAm cautat peste tot , dar nu reusesc sa aflu ce contine. X-(
Am urgent nevoie de aceste informatii pentru dosarul de pensie (care ii da bataie de cap sotului):hammer:. La Casa de Pensii nimeni nu ne lamureste.
Va rog!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:luck:
Multumesc mult !
Mi-ati fost de ajutor cu adevarat.
Numai pace si bine!
:)