Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... noua taxa auto
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

noua taxa auto

Doresc sa cumpar un automobil din 1999 ce a fost adus anul trecut dim germania si inmatriculat in august 2011, conform noii taxe mai platesc taxa de inmatriculare?
Nu trebuie achitata noua taxa de inmatriculare deoarece pentru automobilul in cauza a fost achitata o data taxa de inmatriculare.
multumesc.