Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... taxa de poluare pt dacia 1310 fabricat din anul 2000
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

taxa de poluare pt dacia 1310 fabricat din anul 2000

am o dacie fabricata in anul 2000 daca vreau sa o vand cat v-a plati cumparatorul taxa conform noii legi?
Nu stiu nici eu de unde si pana unde...1997, n-am vazut scris nicaieri asa ceva, nici n-am auzit