Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general produse handmade
Discuție deschisă în Contabilitate în general

produse handmade

am un srl si vreau sa comercializez produse handmade ..exista vreo regula in aceasta privinta sau pot comercializa pur si simplu?

va multumesc
daca aveti acte in regula, functioneaza ca un magazin cu amanuntul.
aceste produse hand made(ex.gablonturi,arnajamente florale din flori uscate gen ikebana) vreau sa le fac eu ,cumpar doar materia prima....se poate?!