avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 557 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Taxa auto
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Taxa auto

Eu am o solenza anul fabricatiei 2004 inmatriculata prima oara in iulie 2004 dar in 2009 am reinscris-o schimbandu-i numerele de inmatriculare,intrebarea mea este daca masina a fost inscrisa in 2009 mai platesc taxa de inmatriculare?
Cel mai recent răspuns: alexzeu , utilizator 21:26, 17 Ianuarie 2012
nu imi poate raspunde nimeni ?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Radiere autoturism fara o placa numar inmatriculare ionel1966 ionel1966 Vreau sa radiez o Dacia Solenza prin scoatere definitiva din circulatie dar nu stiu unde este o placa cu nr. inmatriculare. Detin teren unde sa o depozitez. In ... (vezi toată discuția)
Plata timbru de mediu savysb savysb Urmeaza sa achizitionez o masina, inmatriculata prima data in Romania in 2007. Citez: Conform reglementărilor legale privind timbrul de mediu pentru ... (vezi toată discuția)
Taxa auto de mediu leval leval Am masina inscrisa in Anglia, dar pe numele meu( pe cartea de identitate a masinii sint proprietar), din anul 2009. Am vreo sansa sa o inmatriculez in RO tot ... (vezi toată discuția)