Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Taxa auto
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Taxa auto

Eu am o solenza anul fabricatiei 2004 inmatriculata prima oara in iulie 2004 dar in 2009 am reinscris-o schimbandu-i numerele de inmatriculare,intrebarea mea este daca masina a fost inscrisa in 2009 mai platesc taxa de inmatriculare?
nu imi poate raspunde nimeni ?