Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Corpul de rezerva al functionarilor publici
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Corpul de rezerva al functionarilor publici

Buna ziua!
As dori sa stiu daca, dupa incetarea de drept a raportului de serviciu, are loc automat intrarea in corpul de rezerva al functionarilor publici!
Mentionez faptul ca raportul de serviciu s-a desfasurat pe o perioada de 2 ani.
Multumesc!
Uf, cata agresivitate verbala...
De fapt, "duh", trebuia sa-mi dau seama dupa coasa... Sorry!:D
Forget it, anyway!
Nu ma intereseaza vreun concurs de popularitate...:vishenka:
Better late then never!::)
I forgot already:rtfm: