Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... taxa auto
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

taxa auto

cum calculez taxa la un opel astra din 1998 inmatriculat in Romania in februarie 2009 euro 2 scos de rar dar pe cartea germana era euro 3 de 1598 cm si nu stiu ce emisii de carbon are pt ca nu sunt trecute in carte ;vechea taxa am platit-o in val de 43 de mil MAI PRIMESC BANI INAPOI
pai daca ati platit taxa veche (intre 2007-2011) puteti recupera cei 4300 lei in instanta
marefeream la diferenta care se da acum dupa noua lege nu mai am incredere in instanta si nu mai am nici bani pt avocat
Procedura de recuperare a diferentei de taxa achitata o gasiti aici:

www.avocatnet.ro/content/for...

www.avocatnet.ro/content/art...